O nás, včelí naučná stezka - Včelí naučná stezka

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás, včelí naučná stezka


O nás

Provozuveme dobrodružnou včelí naučnou stezku v Úvalech u Prahy. 

Nabízíme medy a další včelí i jiné produkty pouze od prověřených českých dodavatelů. Současně nabízíme malo i velkovčelařům potřebné včelařské potřeby a technologické zařízení, odkup jejich surovinových přebytků (propolis, vosk, pyl, mateří kašičku), prodej nebo výměnu voskových mezistěn a prodej včelích matek.

O společnosti

Firma Jaroslav Šimůnek se zabývá výrobou a zpracováním medu a včelích produktů od roku 1980. Sídlo společnosti se nachází v Újezdě na Lesy.

Distribuované včelí produkty pocházejí z čistý přírodních oblastí splňující podmínky pro vysokou kvalitu produktů, mezi kterými včelí produkty zaujímají přední místo. Veškeré produkty získané přímo od českých včelařů nejsou žádným způsobem chemicky ošetřeny a upraveny. Jsou zpracovány moderními technologiemi, které garantují zachování jejich přirozených léčivých účinků.

Výrobní program

Nosným programem naší společnosti je zpracování a prodej přírodního včelího medu jako vysoce kvalitní biopotraviny. V Českých medech nebyly dosud zjištěny zvýšené hodnoty reziduí, pesticidů či těžkých kovů. Česká republika se v Evropě řadí mezi státy s nejdůslednějším dohledem nad způsoby aplikace léčiv včelám a kontrolou jejich zbytků v produktech.

Proto zásobujeme trh produkty pouze od českých včelařů s garancí nejvyšší kvality.Včelí stezka
prodej domácího medu a medoviny
prodej domácího medu a medoviny
prodej domácího medu a medoviny

Celý sortiment najdete na našem E-shopu zde:   http://www.med-medovina.cz

prodej domácího medu a medoviny
prodej domácího medu a medoviny
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky